YesStyle ile ilgili şikayetler şikayet
Haber
08 Aralık 2021 - Çarşamba 15:05 Bu haber 272 kez okundu
 
YesStyle ile ilgili şikayetler şikayet
Online alışveriş sitesi olan YesStyle ile ilgili Şikayetvar’a gelen şikayetler.
DİĞER Haberi
YesStyle ile ilgili şikayetler şikayet

YesStyle şikayet

 

YesStyle Para Yatırdım Ama Hesabıma Geçmedi

 

Burhan

 

YesStyle Para Yatırdım Ama Hesabıma Geçmedi

Ben hesabıma 536 USDT yatırdım ama param  halen daha geçmedi ve yessteylanin servisine de ulaşılamıyor. Hiçbir şekilde bana dönmüyorlar ve bana kesinlikle şu şöyle bu böyle oldu. Demediler ve ben bu platformdan şikayetçiyim. Bana ulaşmadılar bana paranıza aktarmadılar

 

—-----------------------------------------------

 

Yesstyle Sistemi Para Kazanma

 

Murat

 

Takashimaya da aynı bu şekilde alışveriş yapıyorsunuz (sözde alışveriş) ve bundan size alışveriş komisyonu veriyordu. Kısa bir zaman sonra para çekmek isteyenlere güncelleme yapılmakta denildi daha sonrasında da sistem kapandı herkesi parası içeride kaldı insanlar mağdur edildi. İsteyen takashimaya sistemini araştırabilir aynı sistem. Yesstyle firmasıyla ilişkili bir uygulama değil bunu başta anlamak lazım, yesstyle firmasının adı kullanılmaktadır. Firmaya mail attım, dönüş yaptıklarında böyle bir durumdan haber olmadıkları ve bu sistemle ilgili iş yapmadıklarını ve adını kullanan bu sistemi kapanması için harekete geçtiklerini söylediler. Zaten üye olan insanlar referans linki göndererek yakındakilerini mağdur etmekte sırf daha fazla kazanmak için. Gönderilen davet linkine baktığınız zaman yesstle6.com (yesstyle.com değil), bu domaini sorgulama yaptığınız zaman uygulama linki nisan 2021 de açılmış bitiş tarihi ise şubat 2022. Biraz araştırmaların sonucunda sistem 1 aya kalmaz kapanacak ve insanların parasını vermeyecekler ve mağdur edecekler.

 

—------------------------------------------

 

Yesstyle Paramı İade Etmiyor

 

Oktay

 

BTC Türk uygulamasından yesstyle platformuna 400 ustd gönderdim para yesstyle hesabıma yatmadı müşteri hizmetleriyle iletişime geçmene rağmen yardımcı olmuyorlar para platformun cüzdanında görünmesine rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmaya bile çalışmıyorlar

 

—-----------------------------------------------------Yesstyle Kolay Para Kazanma Uygulaması


Muhammed

 

Yesstyle Kolay Para Kazanma Uygulaması

Https://t. Me/+glgODuNNfVQ2Nzlk Yesstyle turkiye genel sorumlusu arkadaşlar kolay paradan falan bahsediyorlar yüksek miktarda kazananlar oluyor benim çevremde de ama ben güvenmedim siz bir bakar mısınız. Arkadaşım 100 dolarla girdi günde 10 dolar kazanıyor. Beni de davet etti ama ben biraz tereddütte kaldım.

 

—-----------------------------------------------------------

 

YesStyle Paramı İade Alamıyorum

 

Sevim

 

Yesstyle.com firmasından kredi kartım ile alışveriş yaptım. Ürünlerim gümrük nedeniyle geri gönderildi. Geri ödeme talebim ise ancak çek ile yapılabileceği söylendi. Çeki göndermeleri 5 ay sürdü. Gelen çeki hiçbir banka kabul etmiyor. Hesaba yatırılma talebim ise reddediliyor. Param ® yandı. İade alamıyorum. Çekin süresi dolacak. En son hesaba yatırma için çok geç dendi. Oysa 6 geciktiren firmadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YesStyle, YesStyle ile iligili şikayetler, şikayetvar, YesStyle nedir, YesStyle para kazanma,
Yorumlar
Haber Yazılımı