VEYİS ATEŞ KİMDİR?
Haber
05 Haziran 2021 - Cumartesi 23:09 Bu haber 578 kez okundu
 
VEYİS ATEŞ KİMDİR?
Sedat Peker’in videosunda bahsettiği Veyis Ateş kimdir? Habertürk’te program sunuculuğu yapan Veyis Ateş’in gerçek ismi Abdurrahman Veyis Ateş’tir.
GÜNDEM Haberi
VEYİS ATEŞ KİMDİR?

Mersin'e bağlı Tarsus ilçesinde 1973 yılında dünyaya gelen Ateş, üniversiteyi Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Felsefesi bölümünde tamamladı. Üniversite yıllarında radyoya ilgi duyan Ateş, Cem Radyo’ya işe başlayarak radyoculuk alanına girmiş oldu.

SUNUCULUK KARİYERİ

2006 yılında TV NET'de çalışmaya başlayan Veyis Ateş, bu kanalda ana haber sunuculuğu yaptı. Ateş ayrıca, Kürşat Bumin ve İbrahim Karagül ile birlikte Habere Bakış, Bakış Açısı, Akşama Doğru ve Kadir Mısıroğlu ile Tarih Sohbetleri, Ankara-İstanbul ve Habere Bakış adlı programların sunuculuğunu yaptı.

HABERTÜRK

2013 yılında Habertürk’e geçen Ateş, bir süre sonra Habertürk TV Genel Müdürlüğü görevine getirildi. 3 senen önce genel müdürlük görevini bırakan Veyis Ateş, programcı ve yazar olarak hayatına devam etti. Veyis Ateş daha sonra yine Habertürk TV’de "Büyük Sorular" ve "Akılda Kalan" adlı programları ile sunuculuk kariyerini sürdürüyor. Öte yandan Veyis Ateş, Spikerler Derneği Genel Başkanlığı da yürütüyor. Kevser Ateş ile bir süre evli kalan ünlü sunucu Veyis Ateş, 2016 yılında boşandı. Ateş, bugünlerde ise Habertürk’te Türkiye'nin Nabzı Özel programı sunmakta.

*******************************************************************************

Veyis Ateş kimdir, Veyis Ateş aslen nereli, Veyis Ateş kaç yaşında, Veyis Ateş’in memleketi neresi, Veyis Ateş kaç yaşında, Veyis Ateş’in doğum tarihi nedir, Veyis Ateş evli mi, Veyis Ateş’in çocuğu var mı?

Veyis Ateş doğum tarihi: 1973 Veyis Ateş kaç yaşında: 47 yaşında Veyis Ateş aslen neresi: Mersin (Tarsus) Veyis Ateş mesleği ne: Gazeteci, Sunucu Veyis Ateş tam adı nedir: Abdurrahman Veyis Ateş

Kaynak: Editör:
Etiketler: VEYİS, ATEŞ, KİMDİR?,
Yorumlar
Haber Yazılımı