Ümit Özdağ, partisinin adını ve logosunu açıkladı
Haber
24 Ağustos 2021 - Salı 11:16 Bu haber 353 kez okundu
 
Ümit Özdağ, partisinin adını ve logosunu açıkladı
Bağımsız İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, kuracağı partinin ismini açıkladı. Özdağ, parti isminin “Zafer Partisi” olduğunu açıkladı.
GÜNDEM Haberi
Ümit Özdağ, partisinin adını ve logosunu açıkladı

Daha önce kurucusu olduğu İYİ Parti'den istifa ettikten sonra Ayyıldız Hareketi'ni kuran İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, yeni partisini kamuoyuyla paylaştı.

 

AYYILDIZ HAREKETİ

 

İYİ Parti’nin kurucularından İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, geçtiğimiz yılın mart ayında partisinden istifa ettiğini açıklamıştı. Bağımsız milletvekili olarak çalışmalarını devam ettiren Ümit Özdağ, bu süreçte Ayyıldız Hareketi ismi ile bir siyasi oluşumun kuruculuğunu yaptı.

 

DİLEKÇE YARIN VERİLECEK

 

Hareketi partileşemeye taşıyan Özdağ, bugün sosyal medya hesabından partinin adını ve logosunu paylaştı. Özdağ, partisinin kuruluş dilekçesini ise yarın İçişleri Bakanlığı’na verecek.

 

ZAFER DOĞUYOR

 

Özdağ, logonun görelinin de yer aldığı söz konusu paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Kanıyla Anadolu’nun kapılarını açan, canıyla bu toprakları vatan yapan; Alparslan’dan Mustafa Kemal’e, şehitlerden gazilere, tarihi şan ve şerefle dolu büyük Türk milletinin yeni ZAFER’i doğuyor…”

Kaynak: Editör:
Etiketler: ümit özdağ, ümit özdağın partisi, zafer partisi, ümit özdağ hangi partiyi kurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı