Sedat Peker'den yeni iddialar
Haber
15 Haziran 2021 - Salı 09:50 Bu haber 446 kez okundu
 
Sedat Peker'den yeni iddialar
Organize suç örgütü kurma iddiasıyla hakkında arama ve yakalama kararı bulunan Sedat Peker iddialarına yenilerini ekledi.
GÜNDEM Haberi
Sedat Peker'den yeni iddialar

Özellikle Youtube üzerinden yayınladığı videolarla son aylarda gündemden düşmeyen Sedat Peker, iddialarına yenilerini eklemeye devam etti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Veyis Ateş’i hedef alan Peker’in İddialar ise şöyle:

1-Kıymetli dostlarım, bu süslü sülüman varya, rüşvet işlerini organize ettirdiği veyis ateşe devlete ait olan mercedes araç, ve aynı bana verdiği gibi polis koruma da vermiş.

2- süslü sülümanın anonsçusu veyis ateş, yarın Habertürk’ten eşyalarını toplayıp defolup gideceksin. Ancak şunu unutma, patronun, suç ortağın süslü süleyman da gidecek.

3- anonsçu veyis, hadi bana polis koruması verdiler tahsisli plaka verdiler, ama devletten mercedes araç vermediler. Şimdi seni kıskandım. Sen ne önemli bir adammışsın?

4-temiz sülüman, Kuzu Holding’in Sea Pearl - Ataköy projesini sihirbaz bile bu hale getiremeyecekken senin akraban sadık soylu bak bu projeyi nasıl bu hale getirdi.

5-temiz sülüman, oğlun engin soylu dört gündür Sea Pearl projesinde deniz manzaralı 0/7 blokta bulunan 25 - 30 milyon değerindeki dairede kalıp keyif ediyor. O da benim gibi durmadan sigara içiyor.

6-süslü sülü, siz sülalecek para makinesi sesini ve poliçe sesini çok seviyorsunuz ya, Kuzu Holding’in inşaat projesini de çok seviyorsunuz herhalde, yumulmuşsunuz buna…

7- temiz sülüman kuzuları almışsın yanına, şimdi bunları da başlarsın sen ince ince kesmeye. Her şeyi biliyorum da bu kuzu gruptakileri nasıl korkuttun çöktün mallarına vallahi onu bilmiyorum.

8-Önce sizi rezil edeceğim. Sonra deli edeceğim. Hemen sonrasında da cezaevine paket edeceğim. Göreceksiniz. Bir tripoda, bir kameraya yenileceksiniz. Zekaya saygı duymayı öğreneceksiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Süleyman Soylu, Sedat Peker, Veyis Ateş, Kuzu Holding, Sea Pearl - Ataköy,
Yorumlar
Haber Yazılımı