Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktı
Haber
05 Mart 2021 - Cuma 16:24 Bu haber 34 kez okundu
 
Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktı
Twitter hesabında yorumculuğu bıraktığını duyuran Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen,, "Vicdanen çok rahatım. Hiçbir şahıs, camia ve kurumla ilgili asla saygısızlığım olmadı" dedi.
DİĞER Haberi
Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktı

Eski futbolcu Rıdvan Dilmen, futbol yorumculuğunu bıraktığını duyurdu. Dilmen kararını, "Yakın bir zamanda, bana ve aileme yapılan iftira dolu kampanyanın aktörlerini, tetikçilerini ve azmettiricilerini bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın" diyerek açıkladı.

Dilmen kişisel Twitter hesabında paylaştığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

'VİCDANEN RAHATIM'

"43 yıl önce lisanslı bir futbolcu olarak girdiğim Türk futbol ailesine, onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğim milli futbolcu-teknik direktör-futbol yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci bugün itibariyle sonlandırıyorum. Vicdanen çok rahatım. Hiçbir şahıs, camia ve kurumla ilgili asla saygısızlığım olmadı. Ancak son dönemde organize bir şekilde hedef gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları başkaları gibi kabul etmem mümkün değildir! Şimdiye kadar olduğu gibi; rahmetli babamın ve annemin bana bıraktığı en anlamlı miras olan Dilmen soyadını Rabbim izin verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim.

‘TEŞEKKÜR EDERİM'

Doğuş Gurubu Sayın Başkanı Ferit Şahenk Bey'e ve NTV ailesine teşekkür ederim. Tüm izleyicilerimize minnettarım. Yakın bir zamanda, bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve azmettiricilerini bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın."

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Hakan Yakın
Etiketler: Rıdvan, Dilmen, yorumculuğu, bıraktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı