Ekrem İmamoğlu Ateş Püskürdü
Haber
17 Mayıs 2022 - Salı 21:26 Bu haber 619 kez okundu
 
Ekrem İmamoğlu Ateş Püskürdü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe spor kulübü başkanı Ali Koç ile ciddi bir gerilim yaşamıştı. Bu kez ise Ekrem İmamoğlu Atatürk Havalimanı’nda ateş püskürdü. Atatürk havalimanın yıkılarak yerine millet bahçesi yapma kararı alınması Ekrem İmamoğlu’nu adeta çileden çıkarttı.
GÜNDEM Haberi
Ekrem İmamoğlu Ateş Püskürdü

İmamoğlu tepkisinde kaos yaratmak için ortam aradıklarını, burayı millet yapma kararının millete sorulması gerektiğini iktidara oldukça sert yüklendi. Özellikle Ekrem İmamoğlu’nun gözü kulağı referandumda.

 

Ekrem İmamoğlu Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

Son zamanlarda oldukça fazla adından söz ettiren Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde  özellikle Fenerbahçe camiasını paylaşımları ile oldukça fazla çileden çıkarmıştı. Bu sefer çileden çıkan isim Ekrem İmamoğlu. Ekrem İmamoğlu bugün Atatürk havalimanın yıkılarak yerine millet bahçesi yapılma kararını sert bir dille eleştirmiş oldu. Eleştiriler kapsamında İmamoğlu millet bahçesi projesi fikrinin bu aşamada gereksiz olduğunu ifade etti.

 

Atatürk Havalimanı Yıkılmasına Tepkiler Çığ Gibi

Geçtiğimiz günlerde Atatükr Havalimanın yıkılacağına dair açıklamalarda bulunulmuş ve yerine millet bahçesi yapma kararı alındığı ifade edilmişti. İşte tam da bu noktada millet bahçesinin yapılmasını ve Atatürk havalimanın yıkılmasını istemeyen kişiler ve kurumlar bugün Atatürk havalimanı önünde yer alarak tepkilerini gösterip protesto ettiler. Özellikle Atatürk Havalimanın yıkılarak   yerine millet bahçesi yapılma kararı alınması yüksek olasılık ile en çok 2023 seçimlerine etki edecek. Bu noktada tepkiler çığ gibi büyümekte.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ekrem, İmamoğlu, Ateş, Püskürdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı