Bilim Adamlarından Korkutucu Uzaylı Açıklaması!
Haber
14 Mayıs 2022 - Cumartesi 13:13 Bu haber 645 kez okundu
 
Bilim Adamlarından Korkutucu Uzaylı Açıklaması!
Geçtiğimiz günlerde bilim adamları uzaylılar hakkında uzaylıların dünyayı ne zaman ziyaret edecekleri üzerine korkunç bir iddiada bulundular.
BİLİM Haberi
Bilim Adamlarından Korkutucu Uzaylı Açıklaması!

Özellikle bu cevap pek çok insanın ilgisini çekti. Gökbilimcileri ize uzaylıların dünyayı ne zaman ziyaret edecekleri üzerine pek çok önemli çalışmalar yapmakta. Özellikle bu noktada ele alınması gerekir ki uygarlıkların gelişim göstermesi, teknolojinin giderek yaygınlaşması ve ilerleme kat etmesi uzaylılar ile insanların temasa geçmelerini oldukça zorlaştıran bir durum olarak karşımıza çıkmakta. Böyle olduğundan dolayı evrende yer alan milyonlarca galaksi yıldız uzaylıların dünyaya gelmelerine engel olabiliyor. Dolayısıyla evrenin sonsuz olması uzaylıların dünyaya gelmesinde en yüksek ihtimal olarak kabul edilmekte.

Bunun yanı sıra gökbilimcilerin büyük bir titizlik ile yürüttükleri çalışmalara göre uzaylıları dünyaya ulaşım sağlayıp insanlar ile iletişim kurmaları zor bir durum olabilir. Bunun yanı sıra evren adını vermiş olduğumuz kara delik oldukça geniş. Kara deliğin derinliğini hesap edebilmek oldukça zor bir durum. Hal böyle olunca bilim adamları ve gökbilimciler uzaylıların dünyayı ziyaret edip insanlar ile iletişim kurmalarının oldukça zor bir durum olduğunu ifade ettiler.

 Nasa’dan Dev Çalışma

Bu çalışmalar kapsamında NASA dünya dışarısında yer alan canlılar ile iletişim kuracak bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Nasa bu dev çalışma ile uzayda çok büyük bir projeye imza atmış olacak. NASA bu dev projesi ile uzaya radyo sinyalleri göndererek Güneş sistemine dair bilgileri olası varlıklar ile paylaşıp iletişim kurmayı hedeflemekte.

Kaynak: Editör: Ferhat Çolak
Etiketler: Bilim, Adamlarından, Korkutucu, Uzaylı, Açıklaması!,
Yorumlar
Haber Yazılımı