Belediye başkanıydı çöpçü oldu
Haber
22 Mayıs 2021 - Cumartesi 08:30 Bu haber 214 kez okundu
 
Belediye başkanıydı çöpçü oldu
İsveç’te önceki dönem belediye başkanlığı yapan Ann-Sofie Hermansson, başkanlık görevini bitirdikten sonra yeni bir hayata başladı. Kendine yeni bir iş bulan Ann-Sofie Hermansson, atık toplama şirketinin çöp kamyonlarını kullanmaya başladı.
YAŞAM Haberi
Belediye başkanıydı çöpçü oldu

İsveç’in Gothenburg’un şehrinin daha önceki belediye başkanı Ann-Sofie Hermansson siyaseti bırakara farklı bir iş sektörüne girdi.

İş hayatına başarılı şirketlere danışmanlık yapan meslektaşlarının tersine Hermansson, birkaç gün önce bir çöp toplama aracını park ederken kameralara göründü. Bir atık toplama şirketinin çöp kamyonlarını sürren Hermansson, 3 yıl öncesine kadar Gothenburg’da belediye başkanıydı.

KİRAMI ÖDEMELİYİM

Yeni iş hayatı hakkında açıklama yapan Ann-Sofie Hermansson şunları söyledi: “İnsanlar zaman zaman bana niye bu işleri yaptığını soruyor ama bu benim için iyi bir çözüm çünkü bir evim var ve ödemem gerek kira var.

KİMSE BENİ ÜZMÜYOR

İş bitince çok fazla yorgun olduğunu buna rağmen işini çok sevdiğini ve geceleri rahat uyuduğunu belirten Hermansson, siyasi hayatının oldukça yoğun geçtiğini belirterek, sözlerini şöyle noktaladı: “En azından kimse beni üzmüyor” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: belediye başkanı, Ann-Sofie Hermansson, İsveç, siyaset,
Yorumlar
Haber Yazılımı