Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a sert tepki
Haber
24 Haziran 2021 - Perşembe 15:35 Bu haber 463 kez okundu
 
Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a sert tepki
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetimine sert tepki gösteren Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, “Bizi kendine rakip görme. Bugüne kadar sabrettim, bu saatten sonra sabretmem” diye konuştu.
SPOR Haberi
Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a sert tepki

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım uzun zamandır devam eden sessizliğini bugün bozdu. Düzenlenen basın toplantısında konuşan Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve ekibine çok sert tepki gösterdi. Çok sinirlendiği görülen Aziz Yıldırım, şunları söyledi “Ali Koç’un içine Aziz Yıldırım ve arkadaşları kaçmış. Buradan söylüyorum bundan sonra lütfen bizi kendine rakip olarak görme. Biz Fenerbahçe ailesinin birer üyesiyiz. Bu saygın insanlar Fenerbahçe’ye daima hizmet ettiler. Yönetime girecek şekilde değil. Dost ve arkadaş olarak.

BİZİ İÇİNDEN AT, RAKİP DE GÖRME

Bizi kendine düşman olarak görme. Bizi içinden at, rakip de görme. Bizle rakip olabilmen için tek şansın var. 20 sene boyunca başkanlık yapacaksın. Şampiyonluklar ve başarılar kazanacaksın. Stadı yıkıp yeniden yapacaksın. Kapalı salonu yıkıp yeniden yapacaksın. Topuk Yaylası’nı, Dereağzı’nı, Can Bartu’yu, hepsini yıkıp yeniden yapacaksın.

FENERBAHÇE’NİN KENDİSİYİM

Daha sonra da gözümün üstünde kaşım var demeyeceksin hapis yatacaksın. Öyle şey yok. Bu zamana kadar sabrettim bu saatten sonra sabretmem. Yanındaki insanlar “Aziz Yıldırım’a göstereceğiz” diyorlar. Hiç kimde bana bir şey gösteremez. Her gecenin bir sabahı olmaz, bunu böyle bilin. Fazla kızdırmayın beni. Ayıp denen bir şey var. Sustukça üstümüze geliyorsunuz. Ben Fenerbahçe’nin kendisiyim.

3 SENEDİR ANLATIYORSUN

Sen konuştun, 3 senedir anlatıyorsun. ‘Enkaz aldık’ vesaire. Benim ve arkadaşlarımın suistimali varsa mahkemelere orada. Gidersiniz bizi mahkemeye verirsiniz. Ama ben sizi mahkemeye vereceğim. Bunu bilin! Fenerbahçe kürsüsünde çıkıp da konuşan insanların verdiği sözleri yerine getirmesi lazım.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: fenerbahçe, aziz yıldırım, ali koç,
Yorumlar
Haber Yazılımı